1/58

Sickla kanalgata 62

Hammarby Sjöstad, Stockholm
10 395 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Antal rum
4
Boarea
124 m2
Avgift
8 324 kr/mån
Pris per m2
83 831 kr/m2
Objektsnummer
266‌061818

Beskrivning

Fantastisk familjefyra med två balkonger och möjlighet till fem rum Varmt välkommen till denna ljusa och välplanerade fyra med generösa ytor, tre ordentliga sovrum, två badrum och två balkonger – varav en inglasad. Här erbjuds ett hem som kombinerar funktion, rymd och komfort på bästa sätt,

Ansvarig mäklare

Majah Huynh
Se fler bostäder från samma kontor
Majah Huynh

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
10 395 000 kr
Minsta kontantinsats
1 559 250 kr
Avgift
8 324 kr /mån
AnnonsSe månadskostnaden för Sickla kanalgata 62 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta