1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
  • Kommande

Röde 214

Gnarp, Gnarp, Nordanstig, Nordanstig, Gävleborg

Pris ej angivet 
Bostadstyp
Övriga hus
Antal rum
4 rum
Byggår
1951
Objektsnummer
3527497

Beskrivning

Välkommen till denna trivsamma 1,5-plansvilla i Gnarp – ett hem med fina förutsättningar för familjen som söker gott om utrymme, moderna bekvämligheter och möjlighet att sätta sin egen prägel. Till fastigheten hör även ett rymligt dubbelgarage uppfört på betongplatta – perfekt för två bilar, förvaring, hobbyverksamhet eller den som uppskattar extra arbetsyta. Här är taket helt nytt 2026.

Här får du ett hemtrevligt hus där viktiga delar redan har moderniserats, samtidigt som det finns möjlighet att fortsätta utveckla bostaden och skapa ett hem helt efter egen smak.

Design

Huset erbjuder en välplanerad planlösning där flera av de större renoveringarna redan är genomförda. Köket renoverades 2020 och utgör en modern och naturlig samlingsplats för både vardag och umgänge. Badrummet renoverades 2016 och bidrar tillsammans med den effektiva bergvärmen till ett bekvämt och funktionellt boende.

På det övre planet finns tre sovrum med plats för såväl familj som gäster eller hemmakontor. Ett av sovrummen är ännu inte helt färdigställt, vilket ger nästa ägare möjlighet att slutföra rummet efter egna önskemål och behov.

Dokument
Pelle Lööf

Ansvarig mäklare

Pelle Lööf


Räkna på ditt nya boende

Annons Se månadskostnaden för Röde 214, Gnarp, Nordanstig och ansök om lånelöfte enkelt online:

Skandia
Bluestep
Annons
Sverige

Karta
Tid: 14:00
Upptäck ditt område
Välj vad du vill hitta
Röde 214 i Nordanstig, bostad till salu | Bovision.se