1/18

Torpstugegränd 2D

Bromsten, Spånga, Stockholm
4 250 000 kr
Bostadstyp
Parhus
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
4
Boarea
112 m2
Biarea
9 m2
Tomtarea
150 m2
Byggår
1983
Pris per m2
37 946 kr/m2
Driftskostnad
50 076 kr/år
Taxeringsvärde
3 605 000 kr
Energiklass
F
Objektsnummer
241‌007988

Beskrivning

ACCEPTERAT PRIS - VÄNLIGEN KONTAKTA MÄKLAREN FÖR ATT BOKA EN PRIVAT VISNING! Välplanerat och ljust parhus i två plan. Attraktivt, lugnt och barnvänligt område endast en kort promenad från Spånga torg och Spånga station. Entréplan med vardagsrum och fullt utrustat kök samt nyrenoverat duschrum.

Ansvarig mäklare

Gustaf Johnson
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    24maj
    Gå på visningVARMT VÄLKOMNA PÅ VISNING!
    När: 2026-05-24
    Kl: 12:30-13:30
    Icon
    25maj
    Gå på visningVARMT VÄLKOMNA PÅ VISNING!
    När: 2026-05-25
    Kl: 18:00-18:45
Gustaf Johnson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
4 250 000 kr
Minsta kontantinsats
637 500 kr
Driftskostnad
50 076 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Torpstugegränd 2D och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta