1/18
NyproduktionNyproduktion

Fastigheter med flexibel betalningsplan i Business Bay Dubai

Business Bay, Business Bay, Du, Business bay, الخليج التجاري, Dubai
EUR 263 000 (ca 2 775 000 kr)
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
1
Boarea
36 m2
Pris per m2
EUR 7 306/m2
Objektsnummer
260‌058828

Beskrivning

Lyxiga bostäder med fördelaktig betalningsplan i Business Bay, Dubai Business Bay är känt som Dubais ledande affärs- och bostadshubb, där banbrytande arkitektur möter kosmopolitisk energi. Inbäddat bland de ikoniska torn som definierar stadens skyline erbjuder detta område mer än bara ett hem;

Ansvarig mäklare

Özkan Yurdakul
Se fler bostäder från samma kontor
Özkan Yurdakul

Karta