Fastigheter vid vattnet med moderna bekvämligheter i Dubai
Creek Harbour, Dubai Creek, Du, Dubai creekEUR 419 000 (ca 4 425 000 kr)
- Bostadstyp
- Lägenheter
- Upplåtelseform
- Ägarlägenhet
- Antal rum
- 2
- Boarea
- 62 m2
- Pris per m2
- EUR 6 758/m2
- Objektsnummer
- 260056559
Beskrivning
Fastigheter i ett projekt med utmärkta bekvämligheter i Dubai Creek Harbour I Dubai är fastigheter vid vattnet i väl sammankopplade områden mycket eftertraktade. Dessa områden tilltalar slutanvändare som söker en förhöjd vardagslivsstil med promenadvänliga stråk, grönområden och