1/18
NyproduktionNyproduktion

Strandnära Lägenheter i Dubai Islands med Rika Bekvämligheter

Dubai Islands, Dubai Islands,, Dubai islands
EUR 445 000 (ca 4 700 000 kr)EUR 448 000
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
2
Boarea
68 m2
Pris per m2
EUR 6 544/m2
Objektsnummer
260‌053949

Beskrivning

Boutiquelägenheter med Havsutsikt i Dubai Islands Detta exklusiva bostadsprojekt vid vattnet ligger på Dubai Islands, en av Dubais nyaste och mest ambitiösa kustdestinationer. Beläget längs Arabiska viken erbjuder projektet en lugn ölivsstil kombinerad med smidig tillgång till staden. Dubai

Ansvarig mäklare

Özkan Yurdakul
Se fler bostäder från samma kontor
Özkan Yurdakul

Karta