Fastigheter med Inomhuspool och Parkering i Kucukcekmece
Cennet, Küçükçekmece, Istanbul, KucukcekmeceEUR 162 000 (ca 1 700 000 kr)EUR 163 000
- Bostadstyp
- Lägenheter
- Upplåtelseform
- Ägarlägenhet
- Antal rum
- 2
- Boarea
- 63 m2
- Pris per m2
- EUR 2 571/m2
- Objektsnummer
- 260053125
Beskrivning
Fastigheter med Balkong i ett Säkert Komplex i Istanbul Küçükçekmece Fastigheterna är belägna i distriktet Küçükçekmece på den europeiska sidan av Istanbul. Küçükçekmece har utmärkta transportförbindelser, välutvecklad infrastruktur och enkel tillgång till sjukvård och utbildningsinstitutioner,