1/11
NyproduktionNyproduktion

Ägarlägenhet i Fuengirola, Malaga

EUR 250 000 (ca 2 650 000 kr)
Bostadstyp
Ground Floor Apartment
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
2
Boarea
130 m2
Pris per m2
EUR 1 923/m2
Objektsnummer
260‌058725

Beskrivning

Nytt bostadsprojekt i Fuengirola, utformat för att erbjuda en livsstil av hög kvalitet där modern arkitektur möter Costa del Sols natursköna omgivningar. Beläget i det eftertraktade området Los Pacos / Torreblanca kombinerar detta nya projekt komfort, funktionalitet och eleganta moderna

Ansvarig mäklare

Fredrik Serneholt
Se fler bostäder från samma kontor
Fredrik Serneholt

Karta