1/18
NyproduktionNyproduktion

Lägenheter med takpool och premiumbekvämligheter i Dubailand

Dubailand Residence Complex, D
EUR 460 000 (ca 4 850 000 kr)
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
3
Boarea
122 m2
Pris per m2
EUR 3 770/m2
Objektsnummer
260‌055892

Beskrivning

Lyxiga Lägenheter i DLRC med Utmärkta Förbindelser till Staden Strategiskt beläget inom Dubai Land Residence Complex (DLRC) ligger detta höghusprojekt i ett av områdets snabbast växande samhällen. Med direkt tillgång till stora motorvägar som Sheikh Mohammed Bin Zayed Road och Emirates Road får

Ansvarig mäklare

Özkan Yurdakul
Se fler bostäder från samma kontor
Özkan Yurdakul

Karta