1/18
NyproduktionNyproduktion

Prisvärda Lägenheter med Premiumbekvämligheter i Al Warsan Dubai

Warsan 1, Al Warsan, Dubai, Al warsan
EUR 257 000 (ca 2 725 000 kr)EUR 262 000
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
3
Boarea
101 m2
Pris per m2
EUR 2 545/m2
Objektsnummer
260‌041286

Beskrivning

Helt Nya Lägenheter med Premiumbekvämligheter i Al Warsan Dubai Projektet är strategiskt beläget i Al Warsan 1, direkt intill det pulserande Warsan Residential Park och inom den snabbt växande International City-korridoren. Al Warsan ligger vid en viktig inkörsport till Dubais stora motorvägar,

Ansvarig mäklare

Özkan Yurdakul
Se fler bostäder från samma kontor
Özkan Yurdakul

Karta