1/18
NyproduktionNyproduktion

Eleganta Lägenheter 300 M från Tunnelbanan i Istanbul Besiktas

Dikilitas, Besiktas, Istanbul
EUR 511 000 (ca 5 400 000 kr)EUR 514 000
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
3
Boarea
82 m2
Pris per m2
EUR 6 232/m2
Objektsnummer
260‌043631

Beskrivning

Lägenheter med Balkonger Nära Havet i Besiktas Istanbul Dessa lägenheter ligger i Besiktas, ett av de mest centrala och exklusiva områdena i Istanbul. Besiktas ligger i hjärtat av stadens affärs- och sociala liv; det utmärker sig som ett av de mest pulserande områdena i Istanbul när det gäller

Ansvarig mäklare

Erkan Engin
Se fler bostäder från samma kontor
Erkan Engin

Karta