1/18
NyproduktionNyproduktion

Lägenheter med havsutsikt i ett säkert komplex i Alanya centrum

Saray, Alanya, Antalya
EUR 292 000 (ca 3 075 000 kr)EUR 378 000
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
3
Boarea
123 m2
Pris per m2
EUR 2 374/m2
Objektsnummer
250‌072127

Beskrivning

Centralt Belägna Lägenheter i ett Enblockskomplex i Alanya Det centrala distriktet i Alanya, Antalya, erbjuder ett idealiskt läge med snabb tillgång till stranden och alla sociala bekvämligheter. Beläget i hjärtat av Alanya är detta område känt för sina populära stränder, märkesbutiker,

Ansvarig mäklare

Hakan Obuz
Se fler bostäder från samma kontor
Hakan Obuz

Karta