1/18
NyproduktionNyproduktion

Låghuslägenheter nära Flygplats och Golf i Dubai South

Dubai South, Dubai South, Duba, Dubai south
EUR 337 000 (ca 3 550 000 kr)EUR 338 000
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
3
Boarea
95 m2
Pris per m2
EUR 3 547/m2
Objektsnummer
260‌054065

Beskrivning

Lägenheter med Resortliknande Bekvämligheter i ett Strategiskt Läge i Dubai South Dubai South utvecklas snabbt till stadens viktigaste framtida tillväxtområde, utformat som ett helt integrerat ekosystem som balanserar affärsverksamhet, logistik och exklusivt boende. Som hem för världens största

Ansvarig mäklare

Özkan Yurdakul
Se fler bostäder från samma kontor
Özkan Yurdakul

Karta