1/15

Ägarlägenhet i Estepona, Malaga

EUR 349 000 (ca 3 675 000 kr)
Bostadstyp
Apartment
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
3
Boarea
124 m2
Pris per m2
EUR 2 815/m2
Objektsnummer
260‌059568

Beskrivning

Belägen i det exklusiva Parque Botánico Resort & Country Club erbjuder denna eleganta lägenhet med 2 sovrum och 2 badrum, samt turistlicens, ett av de bästa lägena i urbanisationen. Lägenheten är placerad i den del som ligger närmast havet och har ett attraktivt västläge. Fastigheten ligger i det

Ansvarig mäklare

Fredrik Serneholt
Se fler bostäder från samma kontor
Fredrik Serneholt

Karta