1/18

Lägenheter inom Gångavstånd från Havet i Antalya Side

Side, Manavgat, Antalya
EUR 160 000 (ca 1 700 000 kr)
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
3
Boarea
123 m2
Pris per m2
EUR 1 301/m2
Objektsnummer
260‌047899

Beskrivning

Snygga Lägenheter i ett Komplex med Pool Nära Havet i Manavgat Side Side, ett av Antalyas mest populära turistcentra, utmärker sig med sin tusentals år av historia, unika kustlinje och livliga atmosfär året runt. Med sin antika teater, Apollos tempel och det historiska hamnområdet erbjuder

Ansvarig mäklare

Ender Karabulut
Se fler bostäder från samma kontor
Ender Karabulut

Karta