1/16
NyproduktionNyproduktion

Lägenheter i resortkomplex nära strand och flygplats i Antalya

Altintas, Aksu, Antalya
EUR 128 000 (ca 1 350 000 kr)EUR 129 000
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
3
Boarea
72 m2
Pris per m2
EUR 1 778/m2
Objektsnummer
260‌045024

Beskrivning

Lägenheter med 1 och 2 Sovrum i ett Komplex med Sociala Bekvämligheter i Altintas, Aksu, Antalya Lägenheterna är belägna i Altintas, ett snabbt växande bostadsområde i Aksu-distriktet i Antalya. Området har utvecklats under de senaste åren genom planerad stadsutveckling, vilket har resulterat i

Ansvarig mäklare

Ender Karabulut
Se fler bostäder från samma kontor
Ender Karabulut

Karta