1/18
NyproduktionNyproduktion

Moblerade Lägenheter med Takwellness i Liwan Dubai

Liwan, Liwan, Dubai
EUR 425 000 (ca 4 475 000 kr)EUR 427 000
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
3
Boarea
122 m2
Pris per m2
EUR 3 484/m2
Objektsnummer
260‌051079

Beskrivning

Lägenheter med infinitypool på taket i Liwan, Dubai Dubai Liwan är ett livligt och snabbt växande bostadsområde som erbjuder allt som behövs för ett modernt liv i en lugn miljö. Beläget i hjärtat av Liwan kombinerar detta exklusiva projekt med 108 bostäder visionär arkitektur med lugnet i ett

Ansvarig mäklare

Özkan Yurdakul
Se fler bostäder från samma kontor
Özkan Yurdakul

Karta