1/18

Lägenhet 750 m från Kaleici i Antalya Muratpasa

Zerdalilik, Muratpasa, Antalya
EUR 244 000 (ca 2 575 000 kr)
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
3
Boarea
110 m2
Pris per m2
EUR 2 218/m2
Objektsnummer
260‌012069

Beskrivning

Lägenhet med 2 Sovrum Nära Småbåtshamnen och Karaalioglu-parken i Antalya Muratpasa Den inflyttningsklara lägenheten med 2 sovrum är belägen i stadsdelen Zerdalilik i Muratpasa, känd för sin lugna och fridfulla boendemiljö. Detta uppskattade område utmärker sig genom närheten till den historiska

Ansvarig mäklare

Ender Karabulut
Se fler bostäder från samma kontor
Ender Karabulut

Karta