1/33

Ägarlägenhet i Bagheria, Palermo

EUR 180 000 (ca 1 900 000 kr)
Bostadstyp
apartment
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
3
Boarea
116 m2
Pris per m2
EUR 1 552/m2
Objektsnummer
260‌058814

Beskrivning

Appartamento Massimiliano - Aspra A stone’s throw from the sea in a charming little fishing village on the Gulf of Palermo, Appartamento Massimiliano is a two-bedroom apartment with generous living spaces and a really winning balcony that wraps around the south and west sides of the home. A

Ansvarig mäklare

Valerio Gruessner
Se fler bostäder från samma kontor
Valerio Gruessner

Karta