1/15

Lägenhet Till salu - Lajatico (PI)

via roma, Lajatico, Toscana
EUR 265 000 (ca 2 800 000 kr)
Bostadstyp
lägenhet
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
3
Boarea
170 m2
Tomtarea
170 m2
Pris per m2
EUR 1 559/m2
Objektsnummer
260‌061761

Beskrivning

Amid the quiet hills and timeless silhouettes of Tuscany, on the first floor of a historic building, stands CASA DEL CARDINALE: a prestigious residence that preserves the charm of bygone eras while offering the comfort of modern living. With its finely arranged 170 sqm and a 13 sqm livable

Ansvarig mäklare

Toscana One Srl
Se fler bostäder från samma kontor
Toscana One Srl

Karta