1/18
NyproduktionNyproduktion

Lägenheter med Inomhuspool nära Huvudvägen i Avcilar Istanbul

Firuzköy, Avcilar, Istanbul
EUR 409 000 (ca 4 325 000 kr)EUR 413 000
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
4
Boarea
164 m2
Pris per m2
EUR 2 494/m2
Objektsnummer
260‌049101

Beskrivning

Lägenheter i ett Komplex med Fördelaktigt Läge i Avcilar, Istanbul Lägenheterna är belägna i distriktet Avcilar på den europeiska sidan av Istanbul. Tack vare närheten till viktiga transportleder, växande bostadsprojekt och ökande kommersiell aktivitet har Avcilar under de senaste åren blivit ett

Ansvarig mäklare

Erkan Engin
Se fler bostäder från samma kontor
Erkan Engin

Karta