1/15
NyproduktionNyproduktion

Ägarlägenhet i Estepona, Malaga

EUR 494 000 (ca 5 225 000 kr)
Bostadstyp
Apartment
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
4
Boarea
121 m2
Pris per m2
EUR 4 083/m2
Objektsnummer
260‌059575

Beskrivning

Välkommen till LOOA, en boutiqueutveckling med endast 22 exklusiva bostäder i ett av de mest eftertraktade områdena i Estepona stad. Denna eleganta lägenhet med sydostläge erbjuder en byggyta på 121,46 m², inklusive 95,83 m² ljusa inomhusytor och en privat terrass på 20,31 m², utformad för bekväm

Ansvarig mäklare

Fredrik Serneholt
Se fler bostäder från samma kontor
Fredrik Serneholt

Karta