1/15
NyproduktionNyproduktion

Ägarlägenhet i Estepona, Malaga

EUR 602 000 (ca 6 350 000 kr)
Bostadstyp
Apartment
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
4
Boarea
103 m2
Pris per m2
EUR 5 845/m2
Objektsnummer
260‌059577

Beskrivning

En ljus och elegant ny lägenhet utformad för modernt medelhavsliv, bara minuter från stranden, strandpromenaden och Esteponas gamla stadskärna. Belägen på fjärde våningen i den exklusiva bostadsutvecklingen LOOA kombinerar denna stilfulla 3-rumslägenhet ren, modern design, fri utsikt och ett

Ansvarig mäklare

Fredrik Serneholt
Se fler bostäder från samma kontor
Fredrik Serneholt

Karta