1/15

Ägarlägenhet i San Pedro de Alcantara, Malaga

EUR 1 550 000 (ca 16 400 000 kr)
Bostadstyp
Duplex Penthouse
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
4
Boarea
151 m2
Pris per m2
EUR 10 265/m2
Objektsnummer
260‌059615

Beskrivning

Elegant duplex takvåning i det eftertraktade området San Pedro Playa, bara en kort promenad från stranden, strandpromenaden, restauranger och alla bekvämligheter. Detta vackert presenterade 3- sovrum hem kombinerar rymliga interiörer med exceptionell utomhusliv, perfekt för att njuta av Marbella

Ansvarig mäklare

Fredrik Serneholt
Se fler bostäder från samma kontor
Fredrik Serneholt

Karta