Ägarlägenhet i Mijas Costa, Malaga
EUR 954 000 (ca 10 100 000 kr)
- Bostadstyp
- Penthouse
- Upplåtelseform
- Ägarlägenhet
- Antal rum
- 4
- Boarea
- 213 m2
- Pris per m2
- EUR 4 479/m2
- Objektsnummer
- 260061074
Beskrivning
Upptäck ett raffinerat bostadsområde på Costa del Sol, eftertänksamt utformat för att höja vardagen genom en sömlös blandning av modern arkitektur, wellness, natur och modern bekvämlighet. Omgiven av landskapsgröna områden och Medelhavet, erbjuder denna exklusiva utveckling en lugn livsstil där