1/15

Ospedaletti – Vackert Radhus med Trädgård och Havsutsikt

Liguria, Ospedaletti, Ligurien, Provincia di imperia
EUR 450 000 (ca 4 750 000 kr)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Friköpt
Antal rum
4
Boarea
125 m2
Biarea
1 m2
Våning
1 av 1
Tomtarea
100 m2
Byggår
1985
Pris per m2
EUR 3 600/m2
Driftskostnad
EUR 1 500/år
Objektsnummer
260‌061621

Bekvämligheter

Uteplats Uteplats

Beskrivning

Upptäck den liguriska kustens skönhet med detta fantastiska radhus som har en privat trädgård med utsikt över havet. Fastigheten är belägen i ett lugnt och lummigt bostadsområde, endast 1 km från stränderna och den välkända cykelbanan. Huset är fördelat på två våningar, sammanlänkade med en

Ansvarig mäklare

Royal Riviera Anna Helgesson
Se fler bostäder från samma kontor
Royal Riviera Anna Helgesson

Karta