1/18
NyproduktionNyproduktion

Ultra-Lyxiga Fastigheter till Salu i Dubai Emirates Towers

Emirates Towers, Trade Centre, Trade centre 2, Dubai
EUR 4 810 000 (ca 50 750 000 kr)
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
4
Boarea
239 m2
Pris per m2
EUR 20 126/m2
Objektsnummer
260‌055889

Beskrivning

Märkesfastigheter Bredvid Museum of the Future i Dubai Denna utveckling, som reser sig i det legendariska Emirates Towers-distriktet, är mer än bara ett hem; det är ett globalt uttalande om prestation. Beläget i hjärtat av DIFC, Dubais främsta finansiella och affärsmässiga centrum, erbjuder dessa

Ansvarig mäklare

Özkan Yurdakul
Se fler bostäder från samma kontor
Özkan Yurdakul

Karta