1/18

Lägenhet till Salu i Maltepe Istanbul nära Tunnelbanestationen

Altayçesme, Maltepe, Istanbul
EUR 184 000 (ca 1 950 000 kr)
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
4
Boarea
105 m2
Pris per m2
EUR 1 752/m2
Objektsnummer
260‌059898

Beskrivning

Lägenhet till Salu i ett Säkert Bostadskomplex i Maltepe Istanbul Beläget på den anatoliska sidan av Istanbul har Maltepe under de senaste åren blivit ett populärt område för både lokala och internationella investerare, tack vare omfattande investeringar, stadsomvandlingsprojekt och modern

Ansvarig mäklare

Sefa Muhammed Yilmaz
Se fler bostäder från samma kontor
Sefa Muhammed Yilmaz

Karta