1/18

Moblerad duplexlägenhet med havsutsikt i Antalya

Çaglayan, Muratpasa, Antalya
EUR 213 000 (ca 2 250 000 kr)
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
5
Boarea
160 m2
Pris per m2
EUR 1 331/m2
Objektsnummer
250‌064553

Beskrivning

Färdig att flytta möblerad duplexlägenhet med havsutsikt i Antalya Lägenheten till salu ligger i stadsdelen Çaglayan, ett elitläge som erbjuder alla moderna bekvämligheter du behöver. Dess fördelaktiga läge, inom gångavstånd från Düden-parken och Karpuzkaldiran-vattenfallet, ökar dess värde

Ansvarig mäklare

Ender Karabulut
Se fler bostäder från samma kontor
Ender Karabulut

Karta