1/15

Ägarlägenhet i Nice, Alpes Maritimes

EUR 1 060 000 (ca 11 200 000 kr)
Bostadstyp
Apartment
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
5
Boarea
143 m2
Pris per m2
EUR 7 413/m2
Energiklass
B
Objektsnummer
260‌053496

Beskrivning

NICE – Cimiez: Lyxig 5-rumslägenhet med stor terrass I ett inhägnat och säkert område ligger denna fantastiska genomgående lägenhet på 143 m². Den har nyligen renoverats med material av hög kvalitet och erbjuder ett unikt boende nära stadens centrum. Lägenheten ligger i markplan i en byggnad

Ansvarig mäklare

Harald Starke
Se fler bostäder från samma kontor
Harald Starke

Karta