1/15

Ägarlägenhet i Torrevieja, Alicante

EUR 932 670 (ca 9 850 000 kr)
Bostadstyp
Penthouse
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
5
Boarea
309 m2
Pris per m2
EUR 3 018/m2
Objektsnummer
260‌059579

Beskrivning

Välkommen till denna vackra takvåning i hjärtat av Torrevieja. Denna rymliga och ljusa takvåning ligger på femte våningen och har 4 sovrum och 2 badrum. Ett av badrummen har fönster, och det finns även en klädkammare. Njut av den stora privata terrassen, utrustad med grill och ugn, perfekt för

Ansvarig mäklare

Fredrik Serneholt
Se fler bostäder från samma kontor
Fredrik Serneholt

Karta