Snygga Lägenheter med Gemensam Pool i Yalova
Gazi Osman Pasa, Yalova Merkez, Yalova merkezEUR 178 000 (ca 1 875 000 kr)EUR 180 000
- Bostadstyp
- Lägenheter
- Upplåtelseform
- Ägarlägenhet
- Antal rum
- 5
- Boarea
- 185 m2
- Pris per m2
- EUR 962/m2
- Objektsnummer
- 260045690
Beskrivning
Lägenheter till Salu i ett Komplex med Pool i Yalova Yalova är ett populärt turistmål tack vare sin närhet till Istanbul, Bursa och Kocaeli, samt sina enkla transportmöjligheter. Staden erbjuder aktivitetsmöjligheter året runt med sina blåflaggstränder och varma, helande termalvatten. Tillgång