1/18
NyproduktionNyproduktion

Smarta Lägenheter i ett Centralt Läge vid Bursa Nilufer

Cumhuriyet, Nilüfer, Bursa, Nilufer
EUR 300 000 (ca 3 175 000 kr)EUR 302 000
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
6
Boarea
205 m2
Pris per m2
EUR 1 463/m2
Objektsnummer
260‌055074

Beskrivning

Smarta Lägenheter nära Alla Bekvämligheter i Bursa Nilüfer Lägenheterna ligger i stadsdelen Cumhuriyet i Nilüfer, Bursa. Cumhuriyet är en av de viktigaste adresserna för att tillgodose sociala och dagliga behov i Bursa. Dessutom är det känt som en säker plats och invånarna är vanligtvis familjer.

Ansvarig mäklare

Atilla Kilcioglu
Se fler bostäder från samma kontor
Atilla Kilcioglu

Karta