1/18
NyproduktionNyproduktion

Exklusiva lägenheter med privat strandaccess i La Mer Dubai

La Mer, Jumeirah 1, Dubai
EUR 12 610 000 (ca 133 000 000 kr)EUR 12 660 000
Bostadstyp
Lägenheter
Upplåtelseform
Ägarlägenhet
Antal rum
6
Boarea
684 m2
Pris per m2
EUR 18 436/m2
Objektsnummer
260‌054073

Beskrivning

Ultra-lyxiga strandnära lägenheter med faciliteter i världsklass i La Mer, Jumeirah 1 Beläget i stadsdelen Jumeirah 1 i Dubai representerar La Mer toppen av emiratets kustnära elegans. I detta område möts charmen från en medelhavsby med sofistikeringen hos en storstad i världsklass. Detta

Ansvarig mäklare

Özkan Yurdakul
Se fler bostäder från samma kontor
Özkan Yurdakul

Karta