1/18
KommandeKommande

Lokföraregatan 13A

Väster, Lund, Skåne
1 975 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1
Boarea
26 m2
Våning
2 av 3
Byggår
1945
Avgift
1 703 kr/mån
Pris per m2
75 962 kr/m2
Energiklass
F
Objektsnummer
266‌055096

Bekvämligheter

Balkong Balkong

Beskrivning

Välkommen till Lokföraregatan 13A – en ljus och välplanerad etta om 26 kvm med charmiga originaldetaljer, härligt ljusinsläpp och en solig balkong mot grönskande innergård. Här bor du med låg avgift i ett trivsamt område med närhet till både Lunds universitet, nationer, centrum och goda

Ansvarig mäklare

Joel Tingfors
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    17maj
    Gå på visningBokad visning. Anmäl dig på Bjurfors.se.
    När: 2026-05-17
    Kl: 12:30-13:00
Joel Tingfors

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
1 975 000 kr
Minsta kontantinsats
296 250 kr
Avgift
1 703 kr /mån
AnnonsSe månadskostnaden för Lokföraregatan 13A och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta