1/16
KommandeKommande

Saarisvägen 16

Kirseberg, Malmö, Skåne
825 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1
Boarea
32.2 m2
Våning
3 av 5
Byggår
1939
Avgift
2 039 kr/mån
Pris per m2
25 621 kr/m2
Objektsnummer
266‌059588

Bekvämligheter

Hiss Hiss

Beskrivning

Yteffektiv planlösning Cityutsikt Fönster i två väderstreck Naturligt ljusinsläpp Ljusa ytskikt Hemtrevlig känsla Luftig atmosfär Charmiga brädgolv Smakfullt kök Goda förvaringsmöjligheter Hiss finns i huset Nära Värnhemstorget Matbutik & service Goda kommunikationer Cykelavstånd till citykärnan Optimalt pendlingsläge

Design

1 rum och Kök

Ansvarig mäklare

Isabelle Ekstrand
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    20maj
    Gå på visningOff-market visning, anmälan krävs!
    När: 2026-05-20
    Kl: 17:00-17:30
Isabelle Ekstrand

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
825 000 kr
Minsta kontantinsats
123 750 kr
Avgift
2 039 kr /mån
AnnonsSe månadskostnaden för Saarisvägen 16 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta