1/16
KommandeKommande

Tomtegränd 12

Haga, Sundsvall, Västernorrland
450 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1
Boarea
27 m2
Våning
2 av 3
Byggår
1960
Avgift
1 964 kr/mån
Pris per m2
16 667 kr/m2
Driftskostnad
1 920 kr/år
Energiklass
D
Objektsnummer
266‌058073

Beskrivning

Välkommen till denna perfekt planerade 1:a om 27 kvm – ett hem som känns både yteffektivt och trivsamt. Här bor du med rofylld utsikt mot innergården och havet, samtidigt som du har närhet till både service, natur och stadsliv. Det rymliga allrummet erbjuder fina sociala ytor och en naturlig

Ansvarig mäklare

Alice Burland
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    15maj
    Gå på visningBokad visning - Anmälan sker på mäklarens hemsida klicka "Läs mer hos mäklaren" och sedan "Boka visning"
    När: 2026-05-15
    Kl: 10:00-10:30
Alice Burland

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
450 000 kr
Minsta kontantinsats
67 500 kr
Avgift
1 964 kr /mån
Driftskostnad
1 920 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Tomtegränd 12 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta