1/16

Vapelvägen 15D

Kubikenborg, Sundsvall, Västernorrland
525 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1
Boarea
40.9 m2
Våning
2 av 3
Avgift
3 281 kr/mån
Pris per m2
12 836 kr/m2
Driftskostnad
5 064 kr/år
Objektsnummer
256‌084349

Beskrivning

Välkommen till denna ljusa och välplanerade etta om 40,9 kvm – en bostad som passar lika bra för förstagångsköparen som för den som söker ett bekvämt och lättskött boende! Här möts du av en smart planerad lägenhet med ett stort allrum i öppen planlösning mot ett fräscht och renoverat kök –

Ansvarig mäklare

Philip Pallin
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    28maj
    Gå på visningAnmälan krävs! Välkommen att göra er anmälan via mäklarens hemsida eller kontakta mäklaren.
    När: 2026-05-28
    Kl: 17:30-18:00
Philip Pallin

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
525 000 kr
Minsta kontantinsats
78 750 kr
Avgift
3 281 kr /mån
Driftskostnad
5 064 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Vapelvägen 15D och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta