1/18
Budgivning pågårBudgivning pågår

Aspstigen 10

Råsunda, Solna, Stockholm
2 895 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2
Boarea
51.5 m2
Våning
1 av 2
Byggår
1946
Avgift
4 590 kr/mån
Pris per m2
56 214 kr/m2
Driftskostnad
9 000 kr/år
Energiklass
F
Objektsnummer
266‌046347

Bekvämligheter

Balkong Balkong

Beskrivning

- Grönskande och ostört läge! - Populär adress! - Stort källarförråd! - Optimalt planerad! - Stor balkong! - Bra förvaring! - Stabil brf! - Nära kommunikationer & restauranger! Varmt välkomna till detta helt fantastiska boende på lugn gata där du hittar detta guldkorn. Bostaden präglas av

Icon
Pågående budgivning
Tryck för att se budgivning:Visa budgivningExternal link

Ansvarig mäklare

Patrik Barej
Se fler bostäder från samma kontor
Patrik Barej

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
2 895 000 kr
Minsta kontantinsats
434 250 kr
Avgift
4 590 kr /mån
Driftskostnad
9 000 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Aspstigen 10 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta