1/18
Budgivning pågårBudgivning pågår

Molnvädersgatan 6

Biskopsgården, Göteborg, Västra Götaland
795 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2
Boarea
54.4 m2
Våning
2 av 4
Byggår
1959
Avgift
4 407 kr/mån
Pris per m2
14 614 kr/m2
Driftskostnad
3 600 kr/år
Energiklass
F
Objektsnummer
266‌053652

Bekvämligheter

Balkong Balkong

Beskrivning

Välkommen till denna ljusa och trivsamma tvårumslägenhet med genomgångsläge, belägen på populära Molnvädersgatan. Här erbjuds ett bekvämt boende med smart planlösning och härligt ljusinsläpp från två väderstreck. Bostaden disponeras över ett rymligt vardagsrum med plats för både soffgrupp och

Icon
Pågående budgivning
Tryck för att se budgivning:Visa budgivningExternal link

Ansvarig mäklare

Anders Pettersson
Se fler bostäder från samma kontor
Anders Pettersson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
795 000 kr
Minsta kontantinsats
119 250 kr
Avgift
4 407 kr /mån
Driftskostnad
3 600 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Molnvädersgatan 6 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta