1/16

Osbygatan 11C

Nobeltorget, Malmö, Skåne
1 695 000 kr 1 750 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2
Boarea
47.2 m2
Våning
4 av 4
Byggår
1936
Avgift
3 763 kr/mån
Pris per m2
35 911 kr/m2
Energiklass
F
Objektsnummer
266‌049028

Beskrivning

Fantastiskt ljusinsläpp Generös takhöjd Fiskbensparkett Lamprosetter Genomgående planlösning Renoverat kök Utmärkt förvaring Grönskande innergård Goda kommunikationer Populärt bostadsområde Närhet till folkets park Cykelavstånd till city

Design

2 rum och kök

Ansvarig mäklare

Frida Cox Nordeborg
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    17maj
    Gå på visningBokad visning, anmälan krävs
    När: 2026-05-17
    Kl: 12:00-12:30
Frida Cox Nordeborg

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
1 695 000 kr
Minsta kontantinsats
254 250 kr
Avgift
3 763 kr /mån
AnnonsSe månadskostnaden för Osbygatan 11C och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta