1/18

Rådsvägen 5B

Kvarnbergsplan, Huddinge, Stockholm
2 395 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2
Boarea
55.8 m2
Våning
3 av 3
Byggår
1959
Avgift
2 418 kr/mån
Pris per m2
42 921 kr/m2
Driftskostnad
6 000 kr/år
Energiklass
D
Objektsnummer
266‌004509

Bekvämligheter

Balkong Balkong

Beskrivning

Högst upp i huset väntar denna trivsamma lägenhet med en generös inglasad balkong i soligt sydvästläge – en perfekt plats att njuta av eftermiddags- och kvällssolen större delen av året. Redan i hallen möts du av en välkomnande känsla med goda förvaringsmöjligheter. Köket är stilrent och

Ansvarig mäklare

Tobias Berger
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    14maj
    Gå på visningBokad visning – Anmäl dig på en angiven visningstid på Notars hemsida eller kontakta ansvarig mäklare. Varmt välkommen!
    När: 2026-05-14
    Kl: 18:00-18:30
    Icon
    17maj
    När: 2026-05-17
    Kl: 11:00-11:30
Tobias Berger

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
2 395 000 kr
Minsta kontantinsats
359 250 kr
Avgift
2 418 kr /mån
Driftskostnad
6 000 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Rådsvägen 5B och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta