1/18

Fågelhundsgatan 10

Norra Djurgårdsstaden, Stockholm
10 500 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4
Boarea
90.5 m2
Biarea
19 m2
Våning
1
Byggår
2013
Avgift
7 099 kr/mån
Pris per m2
116 022 kr/m2
Energiklass
B
Objektsnummer
266‌047471

Bekvämligheter

Hiss HissUteplats Uteplats

Beskrivning

Välkommen till denna mycket kompletta lägenhet i attraktiva Norra Djurgårdsstaden! Lägenheten erbjuder två uteplatser och är fördelad över två våningsplan. Den nedre delen (ca 19 kvm) har egen ingång och uteplats och hyrs i dagsläget ut – perfekt som extra inkomst, tonårsdel eller för

Ansvarig mäklare

Mathias Dominius
Se fler bostäder från samma kontor
Mathias Dominius

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
10 500 000 kr
Minsta kontantinsats
1 575 000 kr
Avgift
7 099 kr /mån
AnnonsSe månadskostnaden för Fågelhundsgatan 10 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta