1/18
KommandeKommande

Klas Klättermus Gata 7

Bromma - Annedal - Mariehäll, Stockholm
5 995 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4
Boarea
95 m2
Byggår
2012
Avgift
4 833 kr/mån
Pris per m2
63 105 kr/m2
Energiklass
D
Objektsnummer
266‌057345

Bekvämligheter

Balkong BalkongHiss Hiss

Beskrivning

* Stabil förening med mycket god ekonomi * Föreningen äger marken * Solceller installerade på taket * Lediga garageplatser * Genomgående mycket gott skick * Dubbla badrum Varmt välkomna till denna ljusa och påkostade fyra i attraktiva Brf Linabergskajen – ett hem där genomtänkta materialval

Ansvarig mäklare

Andreas Pettersson
Se fler bostäder från samma kontor
Andreas Pettersson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
5 995 000 kr
Minsta kontantinsats
899 250 kr
Avgift
4 833 kr /mån
AnnonsSe månadskostnaden för Klas Klättermus Gata 7 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta