1/18
KommandeKommande

Malmvägen 16C

Tureberg, Sollentuna, Stockholm
3 150 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4
Boarea
93.4 m2
Våning
7 av 9
Byggår
1970
Avgift
3 870 kr/mån
Pris per m2
33 726 kr/m2
Driftskostnad
120 kr/år
Energiklass
E
Objektsnummer
266‌055828

Bekvämligheter

Balkong BalkongHiss Hiss

Beskrivning

Välkommen till denna välplanerade 4:a med inglasad balkong högt upp i huset, 2 wc-utrymmen och uthyrningsdel med egen ingång med god möjlighet till att dela bostaden till en 3:a och en 1:a för den som önskar. Beläget nära Sollentuna Centrum med bekvämt avstånd till pendeltåg, affärer, lekplats och

Ansvarig mäklare

Lukas Holmedal
Se fler bostäder från samma kontor
Lukas Holmedal

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
3 150 000 kr
Minsta kontantinsats
472 500 kr
Avgift
3 870 kr /mån
Driftskostnad
120 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Malmvägen 16C och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta