1/18
KommandeKommande

Idrottsgatan 12

Svartbäcken, Uppsala
3 400 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
5
Boarea
112.4 m2
Våning
1 av 6
Byggår
1965
Avgift
5 156 kr/mån
Pris per m2
30 249 kr/m2
Driftskostnad
6 000 kr/år
Energiklass
D
Objektsnummer
266‌058680

Bekvämligheter

Balkong BalkongHiss Hiss

Beskrivning

Välkommen till denna rymliga och välplanerade femrumslägenhet om 112 kvm, belägen i ett lugnt och attraktivt område i populära Svartbäcken. Bostaden ligger en halv trappa upp och erbjuder en trivsam balkong i soligt söderläge. Här bor du med generösa ytor och stor flexibilitet för den större

Ansvarig mäklare

Annika Bolander
Se fler bostäder från samma kontor
Annika Bolander

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
3 400 000 kr
Minsta kontantinsats
510 000 kr
Avgift
5 156 kr /mån
Driftskostnad
6 000 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Idrottsgatan 12 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta