1/18
KommandeKommande

Lings väg 50

Ling, Uppsala
2 695 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
5
Boarea
113.5 m2
Våning
2 av 2
Byggår
1985
Avgift
8 958 kr/mån
Pris per m2
23 744 kr/m2
Energiklass
E
Objektsnummer
266‌055123

Bekvämligheter

Balkong BalkongHiss Hiss

Beskrivning

Belägen i ett lugnt och trivsamt läge på Lings väg 50 finner ni denna välplanerade femrummare i etage, ett hem som kombinerar generösa ytor, fint ljusinsläpp och härliga uteplatser. Här erbjuds både en balkong mot den stillsamma innergården samt en stor terrass som vetter mot grönskande och lummiga

Ansvarig mäklare

Martina Brink
Se fler bostäder från samma kontor
Martina Brink

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
2 695 000 kr
Minsta kontantinsats
404 250 kr
Avgift
8 958 kr /mån
AnnonsSe månadskostnaden för Lings väg 50 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta