1/18

Lönnkrogsvägen 9A

Ljunghusen, Höllviken, Skåne, Vellinge
6 700 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
5
Boarea
114.2 m2
Biarea
10 m2
Våning
0 av 2
Byggår
1987
Avgift
6 119 kr/mån
Pris per m2
58 669 kr/m2
Driftskostnad
13 765 kr/år
Objektsnummer
266‌059421

Bekvämligheter

Uteplats Uteplats

Beskrivning

Välkommen till en bostad där gränsen mellan inne och ute suddas ut. Redan i samma sekund som du kliver över tröskeln och öppnar ytterdörren möts du av en vy som tar andan ur en: blicken vandrar obehindrat genom bostaden och vilar direkt på det glittrande havet vid horisonten. Detta välplanerade

Ansvarig mäklare

Lisa Niemi
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    24maj
    Gå på visningBokad visning. Anmäl dig på Bjurfors.se.
    När: 2026-05-24
    Kl: 12:00-12:30
Lisa Niemi

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
6 700 000 kr
Minsta kontantinsats
1 005 000 kr
Avgift
6 119 kr /mån
Driftskostnad
13 765 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Lönnkrogsvägen 9A och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta