1/15

Årsringsgatan 44

Hills, Mölndal, Västra Götaland
6 395 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
6
Boarea
130 m2
Byggår
2023
Avgift
7 310 kr/mån
Pris per m2
49 192 kr/m2
Driftskostnad
40 260 kr/år
Energiklass
B
Objektsnummer
256‌104063

Bekvämligheter

Uteplats Uteplats

Beskrivning

Välkommen till ett modernt och trivsamt parhus i eftertraktade Hills – ett hem som stod klart 2023 och erbjuder 130 välplanerade kvadratmeter fördelade på två ljusa och välkomnande plan. Entréplanet bjuder in till härliga sällskapsytor där kök och vardagsrum möts i en öppen och social planlösning

Ansvarig mäklare

Daniel Adelsson
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    18maj
    Gå på visningBokad visning. Anmäl dig på bjurfors.se eller ring Bjurfors 031-761 79 50.
    När: 2026-05-18
    Kl: 17:00-17:30
Daniel Adelsson

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
6 395 000 kr
Minsta kontantinsats
959 250 kr
Avgift
7 310 kr /mån
Driftskostnad
40 260 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Årsringsgatan 44 och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta