1/18

Ploggatan 2C

Anderslöv, Skåne, Trelleborg
2 595 000 kr
Bostadstyp
Bostadsrätt
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
6
Boarea
133 m2
Våning
3 av 3
Byggår
2022
Avgift
6 597 kr/mån
Pris per m2
19 511 kr/m2
Driftskostnad
44 712 kr/år
Energiklass
B
Objektsnummer
266‌053976

Bekvämligheter

Uteplats Uteplats

Beskrivning

Välkommen till ett modernt och stilrent bostadsrättsradhus från 2022 där varje detalj är genomtänkt för ett bekvämt och trivsamt liv. Här möts du av en fräsch nyproduktionskänsla och en smart planlösning som skapar både rymd och funktion. Bostaden är fördelad över tre plan med tydliga zoner för

Ansvarig mäklare

Marie Kullberg
Se fler bostäder från samma kontor
    Icon
    16maj
    Gå på visningBokad visning. Anmäl dig på Bjurfors.se.
    När: 2026-05-16
    Kl: 11:00-11:30
Marie Kullberg

Räkna på ditt nya boende

Utgångspris
2 595 000 kr
Minsta kontantinsats
389 250 kr
Avgift
6 597 kr /mån
Driftskostnad
44 712 kr /år
AnnonsSe månadskostnaden för Ploggatan 2C och ansök om lånelöfte enkelt online:
Placeholder 1Placeholder 2
Loading ads...

Karta